O nas

Betonosfera zajmuje się produkcją wysokiej jakości elementów z Fibrobetonu™ w autorskiej technologii. Oferowane przez nas produkty z Fibrobetonu™ architektonicznego są zaskakująco lekkie i niezwykle wytrzymałe. Zależnie od oczekiwań naszych klientów, mogą przybrać dowolny kształt, kolor czy fakturę. Naszym flagowym produktem są dekoracyjne kule betonowe podświetlane LED do ogrodu lub do wnętrz. Tworzymy również ławki i stoły z betonu, fontanny betonowe, lampy i abażury betonowe, betonowe trejaże, mury i wiele innych elementów architektonicznych.

Robert Kowalski właściciel Betonosfery

Robert Kowalski

W Ł A Ś C I C I E L
Pomysłodawca i twórca technologii, kreator wzorów. Miłośnik eksperymentów i poszukiwacz nowych rozwiązań. Od wielu lat zajmuje się produkcją elementów z betonu architektonicznego i wciąż szuka dla niego nowych zastosowań. Opracował technologię lekkiego betonu, pozwalającą tworzyć z betonu przedmioty dekoracyjne i użytkowe o przeróżnych kształtach i funkcjach.

Betonosfera to...

…artystyczna gałąź jednej z największych i najstarszych betoniarni w Polsce. Produkcję betonów w Radzyminie rozpoczął w 1934 roku Jan Kowalski. Obecnie zajmujemy się najnowocześniejszymi technologiami związanymi z betonem i tworzymy nowe. Mamy ogromne doświadczenie w tej branży i bogate zaplecze produkcyjne. To daje nam możliwości poszukiwania i tworzenia nowych rozwiązań.

Betoniarnia Betonosfera Radzymin

… to również pole do realizacji swoich pasji, do technologicznych i artystycznych eksperymentów z betonem – materiałem, który z jednej strony wydaje się niezwykle pospolity, z drugiej zaś ujmuje swą surowością i prostotą, co podkreśla formę tworzonych z niego elementów.

Robert Kowalski przy swoich betonowyh płaskorzeźbach
Robert Kowalski przy swoich betonowyh płaskorzeźbach

…to także zespół uzdolnionych fachowców, którzy z zaangażowaniem i pasją pomagają nam realizować nasze pomysły, z otwartością podchodzą do każdego wyzwania.